Veliefendi piyanovtaşıma, Veliefendi piyano nakliyesi, Veliefendi piyanovtaşımacılıği, Veliefendi kuyruklu piyanobtaşıma, Veliefendi konsol piyanobtaşıma, Veliefendi dijital piyanovtaşıma firmamız Ader nakliyata hoşgeldiniz Veliefendi piyanovtaşıma, piyano nakliyesi hizmeti veren piyanovtaşımacılığı firmaların başında gelen Ader nakliyat piyano nakliyat konusunda yılların verdiği tecrube ile piyano taşıma hizmeti vermekteyiz

PİYANO TAŞIMA olunca iş değişmektedir. Eğer bir taşıma şirketi piyanoyu sadece biraz daha büyük bir eşya olarak görür ve ona normal sıradan ama biraz büyük bir eşya muamelesi yapacak olursa bu durumda piyanonuzu gittiğiniz yerde kullanmaya başladığınızda piyanonuzda istemediğiniz hasarlar ve arızalar hatta çatlaklar görebilirsiniz.

Bu nedenle özellikle piyano taşıma işinde mutlaka işinin ehli, bu konuda gerekli eğitimi almış, bilgili, deneyimli ve tecrübeli personele sahip ve aynı zamanda bu iş için gerekli olan tüm ekipmanları bünyesinde barındıran kaliteli bir taşıma şirketi seçmeniz gerekmektedir.

Piyanolar pahalı, pahalı olduğu kadar da değerli sanat eşyalarıdır. Üstelik piyanolarda size ait hatıralarınız bulunabilir. Böyle bir sanat eserine hak ettiği değeri veren, tüm özelinizi koruyacak olan Ader Nakliyat’ a piyano taşıma konusunda güvenebilirsiniz.

Piyano taşıma işlemi için bizi tercih ettiğinizde öncelikle uzman personelimiz gelerek piyanonun taşınması için keşif yapmaktadır. Piyanonuzun bulunduğu yer, onun sarılması için gerekli malzeme, çalışılacak mekanın genişliği, taşımanın yapılacağı yol ve gerekli olan tüm keşif yapılarak taşıma günü gelecek olan ekibimiz piyanonuzun sıhhatlice taşınması için gerekli olan tüm ekipmanlarını yeterli şekilde tedarik etmiş olarak gelecektir.

Piyanolar konsol ve kuyruklu olarak iki sınıfta gruplandırılır ve bunlardan konsol olanların ağırlığı en az 180 kilogramdan başlayıp 250 kilograma kadar çıkmaktadır. Bununla birlikte kuyruklu piyanolarda ise ağırlık daha fazladır. Bir kuyruklu piyanonun ağırlığı en az 250 kilogramdan başlar ve 400 kilograma kadar çıkar. Bu nedenle piyano taşıma işi için mutlaka özel ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Sizinde bir güvenilir piyano taşıma firmasına ihtiyacınız varsa Ader nakliyatı arayın