Piyano Taşıma

PİYANO TAŞIMA

Piyanolar pahalı, pahalı olduğu kadar da değerli sanat eşyalarıdır. Üstelik piyanolarda size ait özelleriniz bulunabilir. Böyle bir sanat eserine hak ettiği değeri evren, tüm özelinizi koruyacak olan Ader Nakliyat’ a piyano taşıma konusunda güvenebilirsiniz.

Devamını Oku
Çelik Kasa Taşıma

ÇELİK KASA TAŞIMA

Kasa taşıma özel bir uzmanlık ister. Gerekli bilgi ve ekipmana sahip olmayan taşıyıcıların taşıyacağı kasalar; merdivenlerde kırılmalara, zeminlerde çizilmelere ve en önemlisi iş kazanalarına sebep olmaktadır. Ağır demir kütleli malzemelerin nakliyesi için deneyimli elemanlarımız; kasaları özel kızaklara monte ederek, kayış sistemi ile kasa taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir.

Devamını Oku
Tıbbi Cihaz Taşıma

TIBBİ CİHAZ TAŞIMA

Tıbbi cihaz taşıma işlemi sırasında steril ve ısı sıcaklık dengesi korunmuş araçların tercih edilmesi önemlidir. Vurma, çarpma, kırılma gibi cihazlara zarar verecek her türlü darbeden korunması ve hasarsız bir taşımacılık yapılması ilk tercihtir.

Ader Nakliyat, Medikal ve tıbbi cihaz taşıma sevkiyatında gerekli olan profesyonel ekip ve ekipmanları ile medikal dirmalarının önde gelen profesyonel çözüm ortağı olmayı başarmıştır

Devamını Oku
Evden Eve Nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşıma esnasında; ev eşyasının her türlü paketlemesi, nakliyesi, yeni adresinde kolilerin açılması ve mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.

Yapılmakta olan tüm işlemler, kendi dalında profesyonel bir ekip ve ekip başkanı tarafından idare edilerek yapılır. Bir mobilyacı, elektrikli ev aletleri montajından sorumlu bir personel ile beraberinde, paketleme kadrosu ile birlikte bir ekip oluşturularak size hizmet sunulmaktadır.

Devamını Oku