Evden Eve Nakliyat

Taşıma esnasında; ev eşyasının her türlü paketlemesi, nakliyesi, yeni adresinde kolilerin açılması ve mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.

Yapılmakta olan tüm işlemler, kendi dalında profesyonel bir ekip ve ekip başkanı tarafından idare edilerek yapılır. Bir mobilyacı, elektrikli ev aletleri montajından sorumlu bir personel ile beraberinde, paketleme kadrosu ile birlikte bir ekip oluşturularak size hizmet sunulmaktadır.

Evden Eve Nakliyat işleminin gerçekleştirilmesi sırasında her türlü soru ve sorunlarınız için sizinle ilgilenecek bir ekip yetkilimiz yanınızda mevcut bulunur.

Evden Eve Nakliyat sektöründe, çalışma sistemimiz hijyenik paketleme ve tecrübeli elemanlarla oluşur.

Nakliyat denilince tanınan bir firma akla gelmelidir. Ader Nakliyat firması olarak, taşıma esnasında kendi firmamıza yakışır şekilde iş yapmaktayız. Ader Nakliyat firması olarak, araçlarımızın modelleri yüksek olmakta ve kapalı, çelik kasa olup içleri möblelidir.

Ader Nakliyat’ın gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısı ve paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

Evden Eve Nakliyat